Кожен має право знати свої права

11-12 жовтня 2018 року у Ліцеї ім. І.Пулюя триває тренінг для школярів-гідів по виставці «Кожен має право знати свої права». Мета тренінгу – підготувати гідів виставкою, навчити розуміти права людини, виховати свідому молодь.

З 16 жовтня по 30 листопада 2018 року виставка мандруватиме закладами загальної середньої освіти м. Львова та перебуватиме у 6 ЗЗСО міста (Ліцей ім. І.Пулюя, СЗШ № 3, ЛПГ, Ліцей 69, СЗШ № 68, Школа І ст.- гімназія).

Мандрівна експозиція «Кожен має право знати свої права» (далі – Виставка) є мобільним навчально-методичним засобом і складається із 25 панелей, що містять стислі тексти та візуальну інформацію про цінності, принципи та окремі аспекти прав людини. Вона пропонується для використання в якості додаткового наочного методичного матеріалу в системі офіційної освіти, для освітніх, просвітницьких та інформаційних заходів і акцій недержавних організацій. Експозиція є своєрідним майданчиком для дискусії, навчання та дій спрямованих на підтримку та захист прав людини.

Виставка створена ГО MART в рамках програми «Розуміємо права людини» за підтримки Фонду Відродження. У Львові виставка організована ГО «Патронус» за підтримки Управління освіти ЛМР та НМЦО м.Львова в рамках Концепції національно-патріотичного виховання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.