Круглий стіл «Особистісне зростання вчителя – запорука успіху учня»

У ході спілкування з учнями, встановлення з ними взаємовідносин, вчителеві часто доводиться певним чином впливати на дітей, ставити перед ними вимоги, щоб розв’язати ту чи іншу педагогічну ситуацію

Сьогодні на зміну традиційним, упевнено приходять нові ефективні форми  роботи з учнями, які перетворюють навчально – виховний процес у тісну співпрацю учителя та учня. Для більшого урізноманітнення педагогічного впливу, вдосконалення своєї педагогічної майстерності вчителі географії та економіки Залізничного та Франківського районів зустрілись у січні на круглому столі, щоб оволодіти  основними   операціями педагогічного впливу.

Керівники МО учителів географії, О. Кривицька та М. Бендзяк, запропонували учителям цікаві прийоми, що  сприяють формуванню уміння майстерно здійснювати педагогічний вплив та встановлювати продуктивні взаємовідносини з учнями.

Зокрема, педагоги проаналізували запропоновані ситуації “Я-повідомлення”, “Ти-повідомлення” та “безумовність норми” і до кожної з них сформулювали ключові операції педагогічного впливу. Важливою у цьому контексті є здатність педагога творчо підходити до вибору відповідного прийому педагогічного впливу в залежності від обставин.

Під час роботи круглого столу крім комфортного місця для навчання і розвитку, педагоги мали можливість поспілкуватися, обмінятися власним досвідом і навіть перепочити.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.