Культурно-мистецька акція «На крилах волі» (до 180-річчя з дня викупу Тараса Шевченка з кріпацтва)

Не плач, серце, єсть у мене

І сила, і воля…

Т. Шевченко

Відповідно до плану роботи НМЦО м. Львова, 22 квітня 2018 року в ТРЦ «Forum Lviv» відбулася культурно-мистецька акція «На крилах волі», присвячена 180-річчю з дня викупу Тараса Шевченка з кріпацтва.

Усі охочі мали змогу насолоджуватися співом молодшого хору хорової школи “Дударик” ім. Миколи Кацала, які неперевершено виконали пісні на слова Т. Шевченка, та радіти весні й сонечку разом з яскравими “Веселими промінчиками” (середня група вокального ансамблю “Промінці” студії «Діти майбутнього»); танцювати запальні банси з аніматорами з НВК “Школа-гімназія “Шептицьких”, продемонструвати свої знання життя й творчості Тараса Шевченка під час інтерактивної гри “Правда-неправда” та прочитати у “вільний” мікрофон напам’ять улюблені рядки з “Кобзаря”.

Наймолодші учасники акції взяли участь у майстер-класі «Секрети розмальовування. Птахи у творах Шевченка», який провели вихователі ДНЗ № 29 Надія Литвинюк і Марія Тригуба.

Дякуємо адміністрації ТРЦ «Forum Lviv» за сприяння в проведенні заходу. Особливі слова вдячності креативному ведучому Олегові Пригоді, «сонцелевам» Світлані Локотковій (ЗДО № 160), Христині Грабик  (ЗЗСО № 55), Надії Демуш (ЗДО № 121) за волонтерську допомогу та всім учасникам акції за неймовірну атмосферу, позитивні емоції й любов до України та її геніального сина – Тараса Шевченка.

Методисти НМЦО м. Львова
Оксана Бєлова,
Оксана Галамай

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.