«Лідер нової епохи – новий рівень розвитку навчального закладу»

Цікавим і дуже насиченим видався день 20.02.2018 року під час навчання у  Школі професійного розвитку заступників директорів з НВР закладів освіти м. Львова.

Робота проходила у формі творчої майстерні на тему «Лідер нової епохи – новий рівень розвитку навчального закладу» в ході якої в інтерактивному форматі опрацьовані питання:

  1. «Чим живе «Лідер»? ( з досвіду організації навчально-виховного процесу уЗСШ І-ІІІ ст. «Лідер» з різними формами навчання) – Женчур-Курій З.М., директор ЗСШ «Лідер».
  2. Методологія сучасного лідерства в освіті . Нова роль педагога-лідера в умовах НУШ. (Бідник Н.С.,завідувач відділу освітніх технологій  НМЦО м. Львова).
  3. Проведено психогеометричний тренінг«Визначення сильних і слабких сторін педагога-лідера» (Лесько Я.О., практичний психолог ЗСШ І-ІІІ ст. «Лідер» з різними формами навчання).

4.Членами міської творчої групи організовано і візуалізовано  «Експрес-моделювання»:

–       Учитель-тьютор

–       Учитель-коуч

–       Учитель- фасилітатор

–       Учитель-модератор

–       Учитель-супервайзер

  1. Творчо і креативно проведено інтерактивні вправи::

«Запрошуємо подумати і зробити», «Акваріум», «Лідер в мені»,  «ІОТ», «Пантоміма», «Шість капелюхів», «Веселі перерви», «Професійне менторство».

  1. Емоційно і цікаво пройшли психологічний практикум та методичні діалоги у формі гри:
  • «Займи позицію», «Прес»
  • «Психологічна вправа
    «Пральна машина»
  • «Історія натхнення:притча про два зернятка».

ВИСЛОВЛЮЄМО ЩИРУ ПОДЯКУ:

– Жен

чур-Курій З.М., директору ЗСШ І-ІІІ ст. «Лідер» з різними формами навчання – за активну участь у проведенні творчої майстерні, створені умови для проведення заходу на належному методичному рівні та яскраву презентацію закладу;

– Козак Н.Я., заступнику директора ЗСШ «Дідер» – за творчість, професіоналізм, інноваційність та активну співпрацю при організації та прове

денні педагогічної майстерні;

– Лесько Я.О., практичному психологу ЗСШ «Лідер» – за психологічний супровід навчання заступників директорів з НВР в ході творчої майстерні;

– Кравс Л.Є, Фединяк О.Я., Демченко С.А., Пилипчак Л.І., Боднар М.С., членам міської творчої групи – за генерування нових ідей, методичну фантазію та креативність, позитив, бажання працювати в команді та постійно самовдосконалюватися;

– педагогам ЗСШ «Лідер» – за надану допомогу та забезпечення відповідних умов в ході майстерні;

– усім учасникам творчої майстерні – за активну, плідну  і творчу співпрацю.

Програма 20.02.2018 р.

Презентація “Лідер”

Презентація “Лідер нової епохи – новий рівень розвитку навчального закладу”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.