LvivTeensTalk 2018-2019

18 жовтня у 8-ми локаціях нашого міста  проведено І-ий етап учнівської конференції «LvivTeensTalk» на тему «Технології» у 3-ьох номінаціях: «англійська мова», «німецька мова», «іспанська мова». З певних причин конференція у номінації «французька мова» відбудеться пізніше, про що буде повідомлено учасників додатково.

Кількість учасників:

Номінація Кількість учасників
Англійська мова 52
Німецька мова 8
Іспанська мова 8

Нагадуємо, що згідно Положення про конференцію «LvivTeensTalk» після першого етапу ми не визначаємо переможців. Члени журі виставляють бали згідно критерій оцінювання. Після ІІІ-го етапу ми підрахуємо загальну кількість балів і визначимо згідно рейтингу, хто з учасників виступить з промовою у міській фінальній конференції.

Цьогоріч відразу стало помітно, що учасники були краще підготовані. Усі були знайомі з форматом конференції, її головними завданнями та вимогами. Не усім вдалося справитися з хвилюванням, а хтось отримав велике задоволення від свого виступу.

Впродовж року організатори конференції планують провести тренінги з учасниками, запросивши відомих спікерів, бізнесменів та тренерів.

Короткі відео виступу учасників можна переглянути у ФБ у групі «ЗНЗ м. Львова».

Дякуємо усім учасникам та вчителям за виступи та підготовку учасників.

Висловлюємо окрему подяку керівникам районних та міських методичних об’єднань вчителів англійської, німецької та іспанської мов за активну участь в організації конференції.

Світлана Матис, методист НМЦО м. Львова

Підсумковий протокол засідання членів журі І етапу міського проекту з англійської мови «LvivTeensTalks» 

НАКАЗ УО ДГП ЛМР від 03.10.2018 р.№ 586р  “Про організацію та реалізацію міського проекту з іноземних мов LvivTeensTalk”

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.