LvivTeensTalks в Українському Католицькому Університеті

Чудові виступи! Цікаві ідеї! Незабутні емоції і переживання!!!

Усе це ми пережили 15 лютого під-час нашої третьої зустрічі в УКУ.

Розпочав цей феєрверк емоцій Любомир Хабурський, канадієць українського походження, в минулому адвокат, а сьогодні лектор УКУ. Понад 40 учасників конференції отримали поради від Любомира щодо питань гендерної рівності та стереотипностей. Неформальне спілкування з учнівською молоддю дозволило останнім почуватися невимушено і розкуто. Приклади з власного життя, які наводив п.Любомир, допомогли нашим учням відчути атмосферу відвертості та щирості гостя. Оскільки Любомир канадієць, то у його промові перепліталися українська та англійська мови, але слід зазначити, що українською доводи звучали переконливішими і колоритнішими.  Усі присутні,як учителі, так і учні, отримали заряд енергії та інформацію для роздумів. https://escortlady.dk.

У конференції також взяли участь представники організації AIESEC – студенти з Єгипту та Туреччини. Основною ідеєю їхніх виступів були дружба та право на незалежність кожного народу.

16 учнів – учасників конференції представили свої доповіді на найрізноманітніші теми: поради щодо хвилювання перед виступом, соціальні мережі та їхня користь, економічна ситуація в країні, стосунки між підлітками, зовнішність та інші. Отже, як видно, зовсім не дитяча тематика.

Присутні студенти католицького університету зазначили, що наші учні вже сьогодні можуть вступати в цей ВУЗ, адже готові до обговорення важливих соціальних питань, і рівень знань англійської мови також надзвичайно високий.

Отож, чекаємо фінальної зустрічі, на якій будемо визначати найкращих ораторів.

С.Матис, методист НМЦО м. Львова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.