Майстер-клас «Ігрові технології на уроках математики»
26 квітня 2018 року Навчально-методичний центр освіти м. Львова на базі СЗШ № 9 організував майстер-клас «Ігрові технології на уроках математики»
Методистами НМЦО було проаналізовано різні підходи до застосування ігрових технологій на уроках математики відповідно до вікових особливостей учнів.
Учитель математики СЗШ № 9 Бобиляк Н.М. зробила огляд ігрових технологій, які використовуються на уроках математики: підготовка, застосування, особливості, ризики і переваги.
Учитель математики СЗШ № 34 Єдинак І.Я. запропонувала на практиці перевірити роботу з програмою Plickers. Учасники майстер-класу відчули себе учнями різних вікових категорій: 6 клас, 8 клас, 11 клас.
Щира подяка всім учасникам майстер-класу та адміністрації СЗШ № 9
Методисти НМЦО м. Львова С. Кисіль та Н. Босак
Презентації тут