Майже 100 львівських школярів побували у 2 Галицькій бригаді Національної гвардії України

Згідно з планом роботи НМЦО м. Львова, 20 березня 2018 року відбувся День відкритих дверей у військовій частині 3002,  для учнів 10-11 класів у супроводі  вчителя предмета «Захист Вітчизни»ЗЗСО м. Львова.

Традиційні дні відкритих дверей у військовій частині 3002 Національної гвардії України набувають нових масштабів. Цього разу до гвардійців завітали старшокласники майже усіх шкіл Львова, яким дійсно цікава військова справа.

Так, майже сто юнаків та дівчат оглянули військову частину зсередини, походили підрозділами, де проживають солдати строкової служби, та повчились швидко й якісно прибирати за собою ліжко. Традиційно, як й усім гостям, гвардійці показали фільми про діяльність Національної гвардії України ти розповіли про можливість отримання вищої освіти та перспективу здобути офіцерське звання в навчальних закладах НГУ.

Уже не вперше гвардійці помічають, що усі школярі, під час екскурсій, найбільше часу приділяють мультимедійному тиру, автомобільній техніці та прийомам рукопашного бою.

Усі хлопці та дівчата мали змогу спробувати свої сили у стрільбі з лазерних тренажерів. Інструктор з рукопашного бою продемонстрував прийоми, які можуть знадобитись у повсякденному житті для самозахисту. Діти мали змогу подивитись на техніку, яку наразі використовують нацгвардійці, в тому числі була продемонстрована робота автоклубного клуба-друкарні.

На традиційних заняттях із тактичної медицини інструктор старший сержант Галина Прийма розповіла, як правильно зупиняти кровотечі, надавати домендичну допомогу у різноманітних ситуаціях, адже такі знання важливо мати не лише військовим, а й звичайним пересічним громадянам. На завершення кінологічна служба бригади показала, як працюють службові собаки, чим їх годують та в яких умовах утримуються.

Молодший лейтенант Аліна Новікова

Фото автора

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.