Методична майстерня «Технологія воркшопу в активі сучасних методичних інструментів заступника директора з НВР»

ДАТА: 18 грудня

ЧАС: 10.00

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Львівський професійний ліцей харчових технологій (пл. Д. Галицького, 8)

Українська освіта не лише наздоганяє, а й частково випереджає сучасність зі своїми оновленими методами роботи. Освітні технології працюють на вчителів, які з рухом суспільства стають повноцінними стратегами навчальних закладів.

Основним із таких технологій є «воркшоп», який являє собою сучасну форму методичної роботи, колективний навчальний захід, учасники якого здобувають нові знання та навички під час динамічної групової роботи.

Аби допомогти заступникам директорів львівських ЗССО розібратися з сучасними методичними інструментами заступника директора з НВР  та визначити місце і роль освітніх технологій в роботі ЗД з НВР Навчально-методичний центр освіти організовує методичну майстерню «Технологія воркшопу в активі сучасних методичних інструментів заступника директора з НВР».

На заході заступники директорів спільно з організаторами матимуть можливість опрацювати перелік професій, які виникнуть у найближчі 20 років,  місце віртуальної реальності в освітньому процесі та риси та компетентності вчителя  ХХІ століття.

А також заступники проаналізують  вимогу сьогодення – модернізоване управління та персоналізоване навчання та зрозуміють  що таке «воркшоп» на практиці.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.