Міський фестиваль дитячих театрів «У дружбі живемо, мир збережемо!»

25 березня 2019 року в Першому театрі м. Львова відбувся Міський фестиваль дитячих театрів «У дружбі живемо, мир збережемо!».

Кращі шкільні театральні колективи учнів 1-4 класів змагалися у театральні майстерності на великій сцені театру на відзначення Міжнародного дня театру в рамках спільного проекту Першого театру та Навчально-методичного центру освіти м. Львова – проект «Театральна педагогіка».

Дитяче свято на сцені тривало впродовж 3 годин. Яскраві дитячі образи, цікаво задумані постановки, ретельно підібрані костюми та музичний супровід не могли бути не нагоджені. Від Управління освіти ДГП Львівської міської ради усі колективи-учасники отримали розвиваючі ігри та подяки за участь у фестивалі, а від Центру свята Papashon Lviv, що знаходиться у ТРЦ Victoria Gardens, кожен учасник отримав по повітряній кульці.

Повний партер учасників з 8 закладів загальної середньої освіти, 200 дітей-акторів, заповнений вщерть балкон батьків та друзів, додали фестивалю особливо урочистої атмосфери.

Учасниками фестивалю були школярі з: Ліцею «Сихівський», ліцею №52, СЗШ № 43, СЗШ №50, ПШ «Світанок», ЛНВК «Школа І ступеня – гімназія», ПШ «Один, два, три» та СЗШ №27. Юним акторам – браво!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.