Міський фестиваль «Шевченко і сьогодення» або учнівсько-мистецький погляд на генія крізь віки

В рамках міського проекту “Театральна педагогіка” четвертий рік поспіль на сцені одного з львівських театрів мають можливість виступати театральні шкільні гуртки та гуртки позашкілля м. Львова. У Театрі юного глядача (тепер Перший театр) – відзначали ювілей митрополита А. Шептицького,  у Театрі Леся Курбаса – модерні постановки на відзначення ювілею І. Франка, у цьому році – ювілей Т. Шевченка в Ляльковому театрі.

Міський фестиваль театрального мистецтва “Шевченко і сьогодення” проводиться на виконання Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки, на відзначення 205 річниці від дня народження великого українського поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча Т. Г. Шевченка.
14 театральних учнівських колективів закладів загальної середньої освіти та позашкільних освітніх закладів м. Львова, загальною кількістю 180 учасників, підготували власні постановки  на огляд експертного журі.
Впродовж березня відбувався відбірковий етап кращих постановок у навчальних закладах, а тепер – у квітні, на великій сцені Львівського лялькового театру, фіналісти матимуть можливість відчути себе справжніми акторами, побувати у закуліссі та отримати цінні призи за участь у Міському фестивалі театрального мистецтва. Нашими партнерами і спонсорами є: Центр свята «PAPASHON», ТЗОВ «Галицька здоба», Видавництво «Свічадо», Видавництво «Ранок», «Видавництво Старого Лева».

Як зазначила методист НМЦО м. Львова та  співорганізатор проекту «Театральна педагогіка» Тетяна Москва: «…серед 121 школи Львова – театральних колективів всього лиш 15, ми стараємося підтримати їх і заохотити до творчості, організовуючи для них цікаві та змістовні заходи в місті. Так цьогоріч, для фестивалю, вони мають підготувати сучасні постановки з власним баченням творів Шевченка чи провести паралелі життєвого шляху Кобзаря із сучасністю. Запрошуємо на фестиваль, у нас буде цікаво!».

Організатор заходу – управління освіти департаменту гуманітарної політики  Львівської міської ради.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.