Нагородження дитячих колективів-учасників міського фестивалю «Сковорода-фест-2018»

11 червня 2018 року в Навчального-методичному центрі освіти м. Львова відбулося нагородження дитячих колективів-учасників міського фестивалю «Сковорода-фест-2018».

Усі учасники фестивалю отримали гарні дарунки до Дня захисту дітей. 1 та 5 червня вони виступали на великій сцені Першого театру м. Львова з власними постановками і отримали пам’ятні кубки та цікаві книжки від видавництв «Свічадо» та «Каменяр» для театральних колективів разом та кожного учасника зокрема.

На урочистому нагородженні до дипломів колективам і подяк керівникам гуртків додалися ще неочікувані нагороди від наших спонсорів: флеш-накопичувачі від Західного ГРУ ПАТ КБ «Приват-банк» та подарункові сертифікати дітям від «Дитячої планети» (а їх у нас було 86 осіб).

Дякуємо всім організаторам і партнерам, що долучилися до нагородження наших вихованців, за допомогу в створенні для дітей справжнього свята. Це надзвичайно приємний дарунок на завершення навчального року та початку літніх канікул.

Усім учасникам бажаю гарно відпочити за літо, набратися сили та енергії, нових та цікавих вражень, щоб вже з нового навчального року потішити нас новими постановками у наступних театральних фестивалях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.