«…Напрацювання у галузі нейрології/нейрофізіології для вдалих занять з німецької мови»

11 квітня 2019р. у Центрі німецької мови Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся навчально-методичний семінар для вчителів німецької мови м. Львова на тему «Коли навчання приносить задоволення і веде до успіху: Напрацювання у галузі нейрології/нейрофізіології для вдалих занять з німецької мови». Семінар провела доцент НУ «Львівська політехніка», викладач Центру німецької мови, методист-мультиплікатор Goethe-Institut  в Україні Іванна Голуб.

Сучасні дослідження із нейрофізіології висвітлюють процеси, які відбуваються у головному мозку під час навчання, і дають нові імпульси для розвитку навчання та вивчення іноземної мови.

Вчителі німецької мови ознайомились з основними принципами нейрології та можливостями їх ефективного використання у процесі формування міжкультурної комунікативної компетенції. Інтерактивні завдання та власний педагогічний досвід дозволили учасникам семінару сформулювати основні принципи успішного та цікавого навчання у формі порад для вчителя та порад для учнів.

   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.