«Навігатор на «Шуварі»

2 березня відбулася друга зустріч для учасників проекту «Навігатор на «Шуварі». Цього разу нас радо і привітно зустрічав магазин  «Дідо» з  правдивою їжею, виготовленою на господарствах партнерів, які забезпечують  магазин  здоровими та корисними екологічно чистими продуктами. Учнів шкіл ознайомили з процесом виготовлення натуральних йогуртів і кефіру на власному виробництві у магазині «Дідо», школярі змогли продегустувати цю продукцію.

Другою територією зупинки і отримання знань був відділ продажу сирів. Школярі дізналися багато цікавого про види сирів, їх походження, умови і тривалість зберігання, корисність цього продукту.

У м’ясному відділі магазину «Дідо» учням розповіли про види м’яса та м’ясної продукції, навчали розпізнавати їх свіжість і якість, а виробники сиров’ялених виробів познайомили зі своєю продукцією і провели її дегустацію.

На завершення заняття на фермерському ринку «Шувар» від компанії «Одисей»  було вручено приз переможцю попереднього конкурсу на найкращу страву з риби.

Молочне виробництво магазину  оголосило свій конкурс на виготовлення домашнього йогурту із закваскою від «Дідо». Бажаємо перемог!

Наступна зустріч  з «Навігатором на «Шуварі» відбудеться у квітні. Слідкуйте за оголошеннями!

Методист В. Олійник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.