“Невгамовні дослідники” відвідали “Галичфарм”
У рамках реалізації освітнього проекту «Невгамовні дослідники» з метою впровадження міжпредметної інтеграції, розвитук життєвих компетентностей учнів, продуктивної творчої діяльності та широкого світогляду з використанням можливостей ресурсів неосвітніх установ 2 травня 2019 року був проведений урок- екскурсія для учнів 7 класу ліцею «Галицький» з теми: «З досвідом у майбутнє» з використанням експозиції музею «Галичфарму».
На цьому уроці допитливі ліцеїсти експериментували, досліджували, ознайомлювалися із властивостями деяких лікарських препаратів та вивчали історію розвитку фармації Львівщини.
Методисти НМЦО Ганна Кебас та Наталія Левицька.