Одноденні навчально-польові збори для одинадцятикласників

14.03.2018 року відбулися одноденні навчально-польові збори на базі навчального полігону військової частини 4114 для учнів 11 класів. Захід проходив відповідно до плану роботи управління освіти ДГ ЛМР та Навчально-методичного освіти центру м Львова спільно Західним оперативним-територіальним об’єднанням Національної гвардії України, командуванням  військової частини, обласним та Сихівським військовим комісаріатом.

Військова частина 4114 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України провела День відкритих дверей. Понад 120 школярів з 12 шкіл Сихівського району м. Львова у супроводі вчителів предмета «Захист Вітчизни» приїхали ознайомитися зі зразками спеціальних засобів, вогнепальної зброї,  бойової техніки та матеріальною базою, що використовується нацгвардійцями.

Для школярів розмістили 12 навчальних точок, на кожній з яких вони могли ознайомитися з тією чи іншою сферою діяльності військовослужбовців Національної гвардії України. Найбільше зацікавлення виявили місця з представленням вогнепальної зброї, військової техніки, навчальне місце із демонстрацією прийомів рукопашного бою. Учні  також мали змогу пообідати так, як це роблять справжні солдати. Представники Сихівського військового комісаріату забезпечили  можливість постріляти зі справжнього автомата в бронежилеті й шоломі.

Школярі в свою чергу отримали безліч позитивних емоцій, адже, окрім екскурсії, вони також вільно спілкувалися із солдатами, як строкової, так і контрактної служби. Найбільше учням запам’яталися та сподобалися стрільба з автомата.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.