«Основні напрямки методичного менеджменту із заступниками  директорів з НВР у 2018-2019 н. р.»

11.09.2018 року на базі НМЦО м. Львова проведено круглий стіл членів творчих груп заступників директорів з НВР ЗЗСО міста на тему «Основні напрямки методичного менеджменту із заступниками  директорів з НВР у 2018-2019 н. р.»

В ході заходу спільними зусиллями опрацьовано  напрямки роботи творчих груп для ефективної реалізації освітніх проектів у Школі професійного розвитку в цьому навчальному році. Обговоривши заплановані методичні заходи, вирішили ввести додатково  в план роботи творчих майстерень питання: «Googl-сервіс на допомогу заступнику директора», «Представлення програми «Електронний журнал «Е-school», «Практичні  навики роботи в електронних таблицях як дієвий інструмент заступника директора», «Навігатор по програмному забезпеченню «Розклад».

Щиро дякуємо усім за сьогоднішню співпрацю!

 Нехай наша цьогорічна навчально-методична робота під девізом «Немає нічого неможливого!» принесе нам радість спілкування і пізнання нового, користь для навчальних закладів, конструктивний обмін досвідом, особистісне зростання і саморозвиток  кожного, втілення інноваційних педагогічних ідей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.