Педагогічна майстерня «До вершин педагогічної майстерності»

13 березня учителі географії стали учасниками творчої майстерні «До вершин педагогічної майстерності».  Учителі ознайомились з методами та прийомами, які є ефективними на різних етапах уроку.

Зокрема, Соловей Ірина Ігорівна, учитель географії ЛУПГ, ознайомила присутніх з лепбук-проектами які використовує у своїй роботі з дітьми. Лепбук   дозволяє здійснювати навчання у ігровій формі. Його  можна з успіхом використовувати  для візуалізованого запам’ятовування, аналітичного відбору змісту інформації. Запропонований спосіб навчання дозволяє напрацьовувати навичку самостійного збору, відокремлення та систематизації інформації. Таке вміння особливо важливе для людей сучасного інформаційного суспільства.

Майєр Ореста Ярославівна, учитель географії ліцею № 46,  представила  цікаву  інтерактивну розробку уроку географії «Харчова промисловість». Такий підхід дозволяє структурувати інформацію, активно долучатися до навчального процесу і проявляти творчі здібності школярів. Завдяки цьому процес пізнання предмету  стає більш  цікавим та захопливим.

Учасники  творчої майстерні отримали інструментарій та методичні рекомендації, які будуть корисні для проведення уроків  географії.

Використання Лепбук-проектів на уроках географії 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.