Педагогічний міст Львів – Стрий на тему «Умови успішного впровадження НУШ та реформування освіти».
Цікавим на приємні несподіванки та насиченим в плані роботи видався сьогоднішній день – 29.10.2018 року, тому що саме сьогодні вже втретє НМЦО м. Львова спільно з ЗЗСО № 55 та делегацією керівників закладів освіти м. Стрия провели педагогічний міст Львів – Стрий на тему «Умови успішного впровадження НУШ та реформування освіти».
В ході заходу спільними зусиллями адміністрації та педагогів ЗЗСО № 55, НМЦО м. Львова та директорського корпусу Стрия на чолі з керівником відділу освіти м. Стрий – Матвіїв О.Я. та директора СЗШ №5 – Валовін М.Я. опрацьовано наступні питання:
– Інноваційні педагогічні технології в практиці навчального закладу в умовах впровадження НУШ (І. Галушко, директор СЗШ № 55 та М. Ховалко, М. Лакома, М. Кацюба, заступники директора);
– Майстер-клас «Сучасні графічні техніки» (Л. Степанишин, керівник РМО вчителів трудового навчання Франківського району);
– Інноваційний напрямок вивчення і поширення КПД в умовах реформування освіти (Н.Бідник, завідувач відділу освітніх технологій та освітнього менеджменту НМЦО м. Львова);
– Тест-самоаналіз «Куб в пустелі» (О. Явна, соціальний педагог СЗШ № 55);
– Шляхи реалізації основних аспектів НУШ у роботі колективів СЗШ № 5 ім. В. Стасюка та СЗШ № 8 м. Стрия (М. Валовін, директор СЗШ № 5 та І. Штей , директор СЗШ № 8 м. Стрия);
– Майстер-клас «Використання народних традицій у сучасному освітньому просторі» (Л. Боженко, учитель початкових класів СЗШ № 5 м. Стрия);
– Екскурсія «Формування смаків учнівської молоді шляхом пізнання рідного краю» (Л. Припутень, учитель географії СЗШ № 55 м. Львова).
– Фотосупровід (В. Корпан, керівник шахового гуртка СЗШ № 55).
Щиро дякуємо усім за плідну і творчу співпрацю у форматі педагогічного моста , яка принесла нам радість спілкування і пізнання нового, користь , задоволення і гарний настрій!
До нових зустрічей!