Проект «LeoQuest»

За ініціативи НМЦО м. Львова протягом 5-ти днів 558 учнів  93-ьох закладів освіти досліджували центральну частину міста, вчилися визначати і знаходити потрібну локацію, виконували  завдання, робили відео репортажі – і все це англійською мовою у межах проекту «1+1».

Тут поєдналися уміння спілкуватися англійською, креативність, критичне мислення та командна робота. Кожне завдання мало свою родзинку: зробити відео, у якому чути биття годинника на Ратуші, знайти статую, яка стоїть у Нью-Йорку і сидить у Львові, ознайомитися з легендою про короля Артура і розповісти про Львів, дізнатися, що експонується у Natural History Museum та зробити відео репортаж біля Історичного музею. Усі фото та відео учні завантажували у групу «ЗНЗ м. Львова» у ФБ (там можна переглянути увесь матеріал).

Дивувалися не лише вчителі, але й пересічні львів’яни, які спостерігали за  роботою учнів. Стільки дітей, усюди лунає англійська, фотографуються, спілкуються, виконують завдання – побільше б таких уроків!!!!

До речі, якщо шановні вчителі  виявлять бажання провести такі уроки з рештою своїх учнів, ми радо поділимося матеріалами.

Зараз завдання перевіряються і незабаром буде оголошено 10 переможців, які візьмуть участь у фінальному квесті (про дату та час повідомимо додатково).

До слова, велика кількість вчителів також поривалася виконувати завдання, тому у нас виникла ідея організувати учительський англомовний квест. Що думаєте, шановне панство?

Дякуємо усім за участь та спільні позитивні емоції.

С.Матис, методист НМЦО м. Львова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.