«Робототехніка в школі – це реально!»

Роботи навколо нас. Іноді вони маленькі і непомітні, іноді великі індустріальні. Ми їх сприймаємо частиною мрій про далеке безтурботне майбутнє, або як загрозу зникнення людства. Вони оживають у фільмах, коміксах, книгах, наукових лабораторіях та автоматизованих заводах і кожного разу вражають людей новими можливостями та перспективами.

24 жовтня 2019 року на базі Навчально-методичного центру освіти міста Львова відбувся семінар «Робототехніка в школі – це реально!»

Сучасна шкільна освіта повинна швидко адаптуватися до потреб сьогодення та надавати учням такі знання і навички, які в майбутньому дозволять їм стати конкурентоспроможними фахівцями. Робототехніка – це прикладна наука, що займається проектуванням, розробкою, будівництвом, експлуатацією та використанням роботів. З якою метою? Щоб автоматизувати складні технологічні процеси та операції.

Робототехніка є серед обов’язкових предметів майже у всіх європейських школах. Головна фішка вивчення цього предмета – практичний формат. І найважливіше – ця наука об’єднує програмування, алгоритміку, логіку, механіку, математику, проектування та фізику. Створюючи щось цікаве та незвичайне, дитина не тільки розвиває творчі здібності, але й покращує  рівень знань з точних наук. З цікавими ідеями та програмами перед учителями інформатики  виступив Віктор Коротуха, бренд менеджер фірми «ERC»Дивізіон електронних пристроїв».

Практичне заняття пройшло цікаво та захоплююче. Дякуємо всім за співпрацю.

До наступних зустрічей.

Методист НМЦО Я.Козій

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.