Серед львівських шкіл стартував відбір на проект «Ourcraft»

У грудні минулого року у Львові вперше запустили проект «Ourcraft – сучасні технології, що доступні в середній освіті” для міських шкіл, який реалізовує Lviv IT Schoоl спільно з PRYZM, за підтримки управління освіти Львівської Міської Ради. Основна ідея “Ourcraft” – змінити одноманітний формат подачі інформації на уроках та зацікавити дітей у вивченні предметів шкільної програми, впровадивши у навчання 3D-моделювання та друк.

До 25 січня представники шкіл мали змогу подати заявку на участь у проекті “Ourcraft” та запропонувати власні ідеї впровадження 3D-моделювання та 3D-друку в навчальний процес. Наразі, за словами, організаторів “Ourcraft”, було подано більше 20 проектів від 10 шкіл: ЗСШ І-ІІІ ступенів “Лідер” (проект «Створення колекції статуеток героїв літературних творів»), СЗШ № 83 (проект «Модель розумної школи»), СЗШ №30 (проект «Моделювання фігурок для пісочної терапії»), Львівська гімназія «Євшан» (проект «Конструктор для створення та вивчення електросхем), НВК “Школа-гімназія “Сихівська” (проекти «Неможливі фігури», «Модель Землі» та інші), СЗШ №98 (проект «Розумна школа»), ЛСЗШ “Будокан” (проект «Робот Самурай»), СЗШ №77 (проект «Робот Суперлет»),  ЛСШ «Надія» (проект «Фонтан»), ССЗШ №18 (проекти «VR та 3D-моделювання, «Рекреаційна зона», «Робототехніка»).

Наступним етапом «Ourcraft» є детальний розгляд проектів та визначення шкіл, які отримають менторську підтримку  та допомогу в їх реалізації. Перелік відібраних проектів буде  оприлюднено 15 лютого. Після відбору, за кожною школою буде закріплено робочу групу експертів, які допоможуть розробити детальний план впровадження проектів у навчальну програму.

«Ourcraft» – це сучасні технології, які потрібно застосовувати у навчальному процесі. Проект допомагає відкрити нові можливості, навчить дітей візуалізовувати свої задуми та втілювати їх у реальність, саме тому ми вперше запускаємо даний проект – зазначила начальник управління освіти Зоряна Довганик.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.