Слово – не горобець…

Завжди і усюди потрібно зважати, яке саме СЛОВО ми говоримо. Оскільки неправильно сказану фразу не повернеш. Звичайно, ситуацію завжди можна якимось чином залагодити, але в людини може залишитись біль від нас на все життя. Нам потрібно намагатись уникати слів, що несуть у собі «гнилий» зміст; слів, що забруднюють наше мовлення та слів, що приносять іншим біль…

23 березня 2018 року на базі НМЦО м.Львова відбувся семінар-тренінг «Мистецтво пояснювати» для вчителів інформатики. Коуч-тренер Сергій Ковач розповів учителям про те, що суть проблеми полягає в тому, що не завжди вдається щось пояснити так, щоб це було доступно і зрозуміло всім.

Багато вважають талантом вміння заражати своїми ідеями оточуючих – ми наполягаємо, що цьому можна навчитися. Ви зробили хорошу роботу, у вас вийшов чудовий продукт? Тож розкажіть про нього так, щоб його змогли оцінити з гідністю. Масштаб не важливий – звертаєтеся ви до друзів, ділових партнерів або до всього світу, вміння пояснювати – простий, але важливий крок до успіху.

Щира подяка всім учасникам  семінару

Методист НМЦО Я.Козій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.