Спортивний рух Олександра Педана Yunior3

Спільно управління освіти та управління молоді та спорту підтримали Спортивний рух Олександра Педана Yunior3 і 14.05. 2018. на базі школи-ліцею Оріяна відбувся спортивний тренінг для заступників директорів з навчально-виховної роботи та вчителів фізкультури міста з питань впровадження у навчальний процес нових видів спорту: черлідинг, петанк, самбо, бадмінтон, флорбол, фрізбі, а також ігрових елементів.
Семінар провела досвідчена команда тренерів руху на чолі з Олександром Педаном, окрім цього, відбулися демонстративні тренування. Найціннішим під час тренінгу була подія – це підписання Меморандуму про співпрацю головним організатором проекту Олександром Педаном разом із Антоном Нікуліним, начальником управління молоді та спорту Львівської міської ради, та Зоряною Довганик, начальником управління освіти Львівської міської ради.
Найцікавішим було практичне ознайомлення вчителів фізкультури з новими видами спорту, їх впровадження у шкільну програму. Педагоги спробували себе у всіх презентованих видах спорту.
Проект реалізовується за підтримки Міністерства освіти і науки України, Комітету з фізичного виховання та спорту, НДУ «Інститут модернізації змісту освіти», Спортивного комітету України та національних федерацій з різних видів спорту.
Щиро вдячні всім організаторам, учасникам, тренерам, педагогам, засновникам спортивного руху і надіємось на корисну, цікаву співпрацю та створення якісних, креативних розробок уроків фізичної культури для школярів Львова.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.