Стартувала 5 хвиля проекту «Навігатор до фінансової свободи»

19-20.09.2019 у приміщенні  Центру підтримки підприємництву Львівської міської  ради відбулося  тренінгове навчання вчителів навчальних закладів міста, які є учасниками міжнародного освітньо-просвітницького проекту «Навігатор до фінансової свободи».

Нагадуємо, що стартувала 5 хвиля реалізації проекту Навчально-методичним центром освіти у співпраці з Міжнародною спілкою незалежних фінансових консультантів Чеської Республіки та України. Його метою є запровадження концепцій Нової української школи відповідно до потреб української освіти у розвитку ініціативності та підприємливості учнів, покращення їх обізнаності щодо  використання фінансових інструментів та функціонування фінансового ринку, підвищення рівня соціалізації учнівської молоді.

Цього року до участі у проекті запрошуються учні 8 класів та вчителі 25 навчальних закладів Львова (наказ УО ДГП м. Львова №341р від 23.08.2019).

Дякуємо тренерам та учасникам заходу за плідну і дієву співпрацю.

З понеділка у навчальних закладах розпочинається проведення занять за проектом «Навігатор до фінансової свободи» 5 сезону.

Методист НМЦО В. Олійник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.