Стартував освітній проект  «Ековиховання. Сортування відходів. Сталий розвиток»

У  травні  2018 р. у загальноосвітніх навчальних закладах  м. Львова стартував освітній проект «Ековиховання. Сортування відходів. Сталий розвиток». Проект реалізується Навчально-методичним центром освіти м. Львова у світлі впровадження стратегії Львівської міської ради, щодо поводження з відходами заснованої на принципах світової концепції «Zero Waste» (нуль відходів).

Метою  проекту є виховання дбайливого ставлення учнів до навколишнього середовища, формування мислення, орієнтованого на стале майбутнє, відповідні  життєві цінності і пріоритети.

Учителі географії та природознавства проведуть цикл уроків для п’ятикласників та  шестикласників, завданням яких є формування екологічно-збалансованої поведінки учнів у вирішенні проблематики поводження з побутовими відходами.

Зокрема, навчальні заклади: №№ 68, 73, 86, 97, 100, АТ «Тривіта» уже активно долучилися до інформаційної роботи серед школярів щодо формування у них корисної звички, сортувати сміття і здавати його на переробку.

ЗСШ № 86, вч. географії Ханас Світлана проводить урок у 6 кл по проекту із сортування сміття.

СЗШ № 73 урок у 5 класі по проекту із сортування сміття із залученням волонтерів проводить вчитель географії Терен Тетяна.
Авторська школа «Тривіта», учні вч.географії Павельчук Анастасії (є ціла презентація)

СЗШ № 97 «Мислити глобально, діяти локально».

У травні учитель географії Мазур Н.В.  розпочала цикл уроків у 5-х класах  за проектом «Ековиховання. Сортування відходів. Сталий розвиток».

Метою занять є виховання дбайливого ставлення дітей до навколишнього середовища, привернення уваги учнів до побутових відходів, виявлення джерел екологічних проблем.

Учитель донесла до учнів інформацію про те, що відходи природним шляхом розкладаються дуже багато років, забруднюючи довкілля. Але сміття може мати «друге життя», тобто його можна переробляти та робити корисні речі. Школярі в групах працювали над створенням плакатів: «Життєвий цикл пластмаси», «Життєвий цикл органічних речовин», «Життєвий цикл паперу».

Учні СЗШ № 97 переконані, що роздільний збір відходів залежить, в першу чергу, від  розуміння молодих львів’ян, якщо кожен буде сортувати сміття у себе вдома сьогодні, тоді довкілля буде чисте завтра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.