Стартував проект “Здорова постава”!

”Тренуємось правильно! Розвиваємось правильно!” – такий девіз практичного заняття та уроку «Здоров’я», які підготували для учнів молодших класів фахівці клубу фітнесу та реабілітації Zarpa, спільно з Управління освіти ДГП Львівської міської ради та Навчально-методичний центр освіти м. Львова.
Урок ”Здоров’я” розкриє нові секрети нашого тіла, особливості догляду за його окремими системами та важливість для здоров’я правильної постави. Багато цікавинок почують учні про поставу, м’язи та кістки, які запам’ятаються дітлахам і допоможуть зрозуміти важливість тренувань та ведення здорового способу життя. Корисним для дітей буде і те, як неправильна постава впливає на інші системи організму, чому діти, які сутуляться, мають неправильний привкус та ін. корисні поради отримають учні на теоретичному уроці «Здоров’я». Сподіваємось, що після уроків діти рідше будуть чути від батьків: «НЕ СУТУЛЬСЯ!», «СИДИ РІВНО!».
А у пілотних школах ще й практично показують, як уникнути викривлення хребта за допомогою корисної фітнес-програми «Здорова постава».
Тренуємось правильно! Фітнес – це модно, а коли ним займатись під наглядом фахівців з фізичної реабілітації та фітнесу, – це ще й корисно.
Практичні заняття проводяться впродовж 15-17 травня у пілотних школах міста для учнів початкових класів, а урок «Здоров’я» проводять учителі впродовж 15-18 травня у 1-4 класах всіх шкіл м. Львова.
Матеріали для проведення уроку «Здоров’я» отримає кожна школа на електронну адресу.

Матеріали “Здорова постава” тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.