«Сучасні підходи до модернізації інтеграційної діяльності загальноосвітнього  та позашкільного навчального закладу»

5 лютого 2019 року НМЦО м. Львова спільно з ДШНМ проведено навчання заступників директорів з НВР ЗЗСО міста в рамках Школи професійного розвитку.  Заняття проходило у формі методичного моста на тему: «Сучасні підходи до модернізації інтеграційної діяльності загальноосвітнього  та позашкільного навчального закладу».

В ході спільної роботи ми опрацювали наступні аспекти:

–  Партнерська співпраця загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів: рефлексія досвіду та перспективи розвитку (Бідник Н.С., завідувач відділу освітнього менеджменту НМЦО м. Львова)

–  ДШНМ – необмежений простір можливостей (Вихованська Г.Є., директор ДШНМ, Квасниця Л.М., заступник директора з методичної роботи  ДШНМ).

Зацікавлено  і творчо  включились в роботу у групах , провівши бліц-проектування в стилі інтеграційної діяльності:

– графіка  «Вітальна листівка»,

– фантастична витинанка,

– намисто в техніці валяння, як  елемент сучасного народного строю.

Динамічно провели інтерактивний  квест в мистецько-креативному просторі ДШНМ «Цікава та корисна інтеграція», в якому кожна група успішно справилась з завданням. В форматі «відкритого мікрофона» провели методичні діалоги.

Відкрили для себе чудовий навчальний заклад – Дитячу школу народних мистецтв, в якому реально побачили необмежений простір розвитку індивідуальних здібностей, талантів та нахилів наших учнів в позаурочний час. Прийшли до спільного висновку, що інтеграція ЗНЗ і ПНЗ – це єдина територія дій для задоволення потреб дітей та молоді у професійному самовизначенні відповідно до їх інтересів та можливостей!

Щиро дякуємо:

– Вихованській Г.Є., директору ДШНМ та Квасниці Л.М., заступнику директора за чудову презентацію закладу, та створені умови для проведення методичного мосту на належному рівні;

– Пенцко О.І., Сенчик С.М., Баран І.В., Татусько З.Р., Стрільчук М.О., Коваліско О.Я., педагогам ДШНМ – за фахову участь в бліц-проектуванні, майстерне проведення майстер-класів та екскурсії-квесту;

– заступникам директорів з НВР ЗЗСО м. Львова (СЗШ № 1,13, 23, 70, 72, 84, 90, 98, 100, ліцеїв № 2, 21, 28, 51, 93, «Сихівський», «Гроно», Львівський художній ліцей, ТКЦ «Княжий», Личаківський БДЮТ) – за співпрацю у виробленні сучасних підходів до інтеграційної діяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Iнтеграцiя_ЗНЗ_i_ПНЗ_ДШНМ_05.02.2019

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.