У навчальних закладах Львова розпочалися уроки предмету «Основи здоров’я» за проектом «Навігатор по етикетках»

/Files/images/2017-2018/zdorovya/20171025_102450.jpg

 

З 23.10.2017 у навчальних закладах Львова розпочалися уроки предмету «Основи здоров’я» за проектом «Навігатор по етикетках».

 

 

 

Уроки відбуваються відповідно до змісту державної програми для 6 класу розділу «Фізична складова здоров’я» з тем, якими передбачено навчання принципів харчування, роз’ясненню особливостей харчування у підлітковому віці, харчовим звичкам, поняттям калорійності та енерговитрат, правил купівлі, обробки та зберігання харчових продуктів, першій допомозі при харчових отруєннях, аналізу маркування харчових продуктів, визначення збалансованості харчового раціону.

Розуміючи, що успішно реалізувати програму предмета можна лише на засадах активної співпраці та партнерства усіх учасників навчально-виховного процесу: учнів, педагогів, сім’ї та громади, НМЦО разом з партнерами запровадили цей проект. Проектом «Навігатор по етикетках» передбачено вивчення цих складних для шестикласників тем через використання методик групової взаємодії, баг/Files/images/2017-2018/zdorovya/20171025_103754.jpgаторазового вправляння, співробітництва. Вчитель, працюючи за розробленими уроками до цього розділу, може використати сучасні педагогічні методики і технології: творчі проекти, рольові ігри, дискусії, віртуальні екскурсії, мозкові штурми тощо.

Бажаємо успішних і цікавих уроків!

Методист НМЦО В.Олійник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.