У рамках культурно-освітнього проекту «Театральна педагогіка» в Першому театрі м. Львова відбувся перегляд вистави «Шевченко UA»

11 лютого 2019 року в рамках культурно-освітнього проекту «Театральна педагогіка» в Першому театрі м. Львова відбувся перегляд вистави «Шевченко UA».

Цю постановку підготували студенти ІІ курсу ЛНУ ім. І.Франка, під керівництвом доцента кафедри театрознавства та акторської майстерності Олени Баші. На оляд глядачів вистави студенти представили власну інтерпретацію творів Т.Г. Шевченка, неординарну, сучасну і сильну у виконанні.

Ця постановка надзвичайно актуальна, оскільки у березні святкуватимемо 205 років з дня народження Великого Кобзаря. Багато педагогів, будуть готувати святкові заходи у закладах освіти, а також візьмуть участь у міському конкурсі театральних постановок «Шевченко і сьогодення». Свіжі ідеї, якісне виконання поезії та неординарний підхід у переглянутій виставі, допоможуть освітянам краще підготуватися та використати цікаві моменти у своїх постановках.

На виставу були запрошені заступники директорів з виховної роботи, вчителі української мови та літератури та педагоги організатори закладів освіти м. Львова. Дякуємо 98 педагогам, які відвідали цей захід за участь і за позитивні емоційні відгуки після перегляду вистави.

Дякуємо Першому театру, зокрема художньому керівнику Юрію Мисаку та помічнику художнього керівника та керівниці культурно-освітнього проекту Ірині Артимяк за підтримку проекту та залучення освітян до театральної діяльності.

Велика подяка доценту кафедри театрознавства та акторської майстерності Олені Баші та її студентам: Ксенії Арнаут, Назару Бонящуку, Таїсії Дацик, Соломії Дудич, Віктору Дикиому, Ростиславу Колачнику, Надії Калинюк, Анні Ковтуненко, Владиславу Плебанському, Данилу Хромову, Анжеліці-Вікторії Старік за чудову постановку. Браво!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.