Учителі біології шкіл міста відвідали Ботанічний сад Львівського національного університету імені Івана Франка

7.11.2019 учителі біології шкіл міста відвідали Ботанічний сад Львівського національного університету імені Івана Франка на вул. Черемшини. Сад займає територію у 16,5 га і є одним з найстаріших на Україні та у Східній Європі. Заснований у 1852 році, він має тривалу історію та надзвичайно багату колекцію рослин. Сьогодні ботанічний сад – навчальна, науково дослідна та природоохоронна установа при університеті.

Ботанічний сад веде широку просвітницьку діяльність, яка спрямована на поширення ботанічних та екологічних знань серед населення.

Ми відвідали відділ тропічних та субтропічних рослин, який було засновано ще в 50-х роках ХІХ століття. Його оранжерейний комплекс має загальну площу 1250 м 2 . Колекційні фонди відділу налічують 1630 таксонів, що включають 1306 видів і належать до 474 родів, 135 родин, 5 відділів. Основні колекції розташовані за ботаніко-географічним та систематичним принципами. У 2002 році колекція занесена до Державного реєстру наукових об’єктів, що становлять національне надбання України.

Співробітники Ботанічного саду для вчителів провели пізнавальну екскурсію, заохотіли привести учнів у цю унікальну просвітницько-освітню установу, розповіли про дієві підходи у вирощуванні рослин тропіків і субтропіків у домашніх умовах. Дякуємо за співпрацю науковцям ботанічного саду та вчителям за бажання професійного зростання!

Методист НМЦО В. Олійник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.