Учителі біології шкіл міста відвідали «Галка Лтд»

19 листопада вчителі біології шкіл міста відвідали з метою ознайомлення із сучасними  підходами до виробництва підприємство «Галка Лтд». Працівники підприємства організували для педагогів цікаву змістовну екскурсію виробництвом і дегустацію продукції.

Львівська кавова фабрика розпочала своє існування у грудні 1932 року як «Львівська кооперативна фабрика домішок до кави «Суспільний промисел». Вона була заснована українськими приватними службовцями.  Сьогодні спільне українсько-англійське підприємство «Галка Лтд» є не тільки провідним потужним сучасним підприємством, де застосовують новітні технології, але й виробництвом з принциповими позиціями щодо збереження натуральності та екологічності сировини, на основі якої випускається високоякісна готова продукція. На підприємстві функціонують міжнародні системи якісного менеджменту ISO 9001 та безпеки харчових продуктів ISO 22000.

Зерна арабіки та робусти експортують з усього світу: із ЕфіопіїУгандиКеніїКамерунуВ’єтнамуІндії, ІндонезіїМексикиКоста-РикиКолумбіїБразиліїГватемалиГондурасуНікарагуа та багатьох інших.

Продукція кавової фабрики «Галка» отримала чимало міжнародних нагород за високу якість. Зокрема діяльність компанії дістала найвищі оцінки на конкурсах у Женеві , ПарижіМадридіНью-ЙоркуБрюсселі та Москві. Кава натуральна розчинна та кава мелена «Ґердан» нагороджені дипломами на Всеукраїнському конкурсі «100 найкращих товарів України». “Галка” має статус “Виробника кращих вітчизняних товарів”.

Впевнені, що все, про що дізналися і побачили  педагоги, вони використають на уроках біології, екології та основ здоров’я.

Методист В. Олійник

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.