Учителі біології шкіл міста відвідали лабораторію “Синево”

14 травня вчителі біології шкіл міста в рамках реалізації проекту «Від компетентного вчителя – до компетентного учня» відвідали  лабораторію «Синево», що на вул. Коновальця, 33. Метою екскурсії було осучаснення і поповнення знань вчителя для змістового і практичного професійного розвитку.

Лабороаторія «Синево» – це частина європейської мережі  медичного холдингу «Медікавер»,  чиї установи є в Польщі, Румунії, Німеччині, Болгарії, Чехії, Греції. Для своїх біохімічних, імунологічних, цитологічних досліджень лабораторія використовує сучасне європейське обладнання.

На сьогодні «Синево» в Україні – найпотужніша мережа закладів, де здійснюються лабораторні дослідження за найсучаснішими передовими технологіями та з використанням обладнання західноєвропейських виробників. У порно бывает огромное множество различных жанров. И у порно с жёнами жанров не меньше: куколд, оргии, сексвайф. И именно этот сайт показывает то, как может выглядеть секс с женами https://женушки.com/categories в его различных вариациях. Самый крупный контент во всём интернете, что только можно вообще найти.

Вчителі мали можливість самі у цьому переконатися: відвідали лабораторії, ознайомилися із методиками забору аналізів та їхніми дослідженнями, побачили шлях, який проходять  проби загальноклінічних, біохімічних, гормональних, онкологічних, цитологічних, бактеріологічних, генетичних, алергологічних  типів аналізів, отримали вичерпні фахові відповіді на усі свої запитання.

Щиро вдячні за змістове наповнення та  організаційну підтримку працівникам лабораторії. Впевнені, що почуте і побачене вчитель активно застосує у своїй роботі.

Методист В. Олійник

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.