Учні 10 класу НВК ШКТ-ЛТЛ побували на екскурсії ПАТ «Галичфарм» Корпорації «Артеріум»
Учні 10 класу НВК ШКТ-ЛТЛ разом із учителями хімії та математики Красовською О.Я. та Сагайдак І.І. побували на екскурсії ПАТ «Галичфарм» Корпорації «Артеріум». З перших хвилин перебування на підприємстві ліцеїсти були вражені музейною експозицією та цікавою мандрівкою в історичне минуле заводу. Під час екскурсії учні одержали значний обсяг інформації про процеси виготовлення різноманітних лікарських препаратів, умови стерильності у цехах. Також ліцеїсти були залучені до цікавих експериментів, які проводили працівники Галичфарму, досліджували склад та властивості лікарських препаратів. Атмосфера була надзвичайно доброзичливою, а спілкування – дуже цікавим.
Переконані, що такі заходи не тільки викликають інтерес учнів до вивчення хімії, але й впливають на подальший вибір майбутньої професії.
Методисти НМЦО Ганна Кебас та Наталія Левицька