«Уроки мужності»: «Година спілкування з воїнами АТО»

Напередодні Дня захисника України у закладах загальної середньої освіти м. Львова з 7 по 11 жовтня проходять «Уроки мужності» для учнів 9-11 класів на тему «Година спілкування з воїнами АТО».

Метою заходу є вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, посилення суспільної уваги до захисників рідної землі та турботи про них, виховання української молоді в дусі національних військових традицій.

Організатори заходу: управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, Навчально-методичний центр освіти м. Львова, Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Курсанти Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного, учасники АТО були скеровані в ЗЗСО м Львова для проведення «Уроків мужності». У своїх виступах перед старшокласниками вони розповідали про свій досвід служби в АТО, про Збройні Сили України, можливості самореалізації, які дає армія, особливості вступу до військових ВНЗ та на військову службу, переглядали фільми,  давали відповіді на запитання.

Учні захоплено слухали виступи курсантів, висловлювали слова вдячності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.