Відбулась методична нарада учителів географії  Шевченківського району «Підвищення професійної майстерності вчителя географії в умовах оновлення  змісту освіти»

З метою підвищення професійної майстерності, поширення педагогічного досвіду щодо використання сучасних технологій формування компетентності  школяра,  розвитку його творчої особистості, у середу, п’ятого вересня зустрілись учителі географії  Шевченківського району.

У ході роботи методичної наради, педагоги ознайомилися з практичними підходами в реалізації  компетентнісного підходу у вивченні  географії, активно працювали в групах, виконували інтерактивні вправи, тощо. Педагоги обговорювали питання щодо формування комунікативної, загальнокультурної, проектно-технологічної компетентностей  учнів, які реалізуються у процесі пошуково-дослідницької практичної діяльності,  як в навчальних, так і  в нестандартних творчих ситуаціях.

Керівник методичного об’єднання учителів географії  Шевченківського району, Дроняк А.П. зазначила, що особливого значення набуває формування компетентностей особистості, її здатності до творчого нестандартного мислення, вміння конструктивно вирішувати життєві ситуації, що визначає її конкурентоспроможність у сучасних економічних умовах. Тому створення умов для розвитку учнів на уроках є пріоритетним напрямком модернізації шкільної географії

Нарада відбулась у приміщенні СЗШ № 54. Перед початком наради учителі відвідали музей Квітки Цісик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.