Відбулась презентація конкурсу для старшокласників Diamond Challenge for High School Entrepreneurs

Благодійний фонд ICEPP (США) проводить в Україні конкурс направлений на підтримку молодіжних підприємницьких проектів серед учасників у віці від 14 до 18 років.

16 листопада 2018 р. у приміщенні Львівського стартап-інкубатора Startup Depot зібралось близько 60 школярів та учителів економіки м. Львова  щоб ознайомитись із умовами участі у конкурсі.

З метою  сприяння цілеспрямованій молодіжній підприємницькій діяльності та надання можливості молодим талантам розвивати свій підприємницький хист, зрозуміти сутність підприємницької діяльності реалізуючи власні ідеї у життя, відбулась презентація Всесвітнього конкурсу бізнес-ідей для школярів м. Львова  «Diamond Challenge for High School Entrepreneurs».

Учасники конкурсу отримають цінний практичний досвід, знання про те, як розвивати свої ідеї та втілювати їх в життя, а також  можливість взаємодіяти з іншими молодими підприємцями з усього світу та виграти нагороди у формі фінансування для підтримки бізнес ідеї або майбутньої освіти. У рамках даного конкурсу молоді українські таланти можуть презентувати свій бізнес-проект та мати шанс виграти 11000 доларів США.

Diamond Challenge_presentation

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.