Відбулася фінальна зустріч, цікавий майстер-клас і вручення сертифікатів

Для учасників проекту «Навігатор по Шувару» відбулася фінальна зустріч, цікавий майстер-клас і вручення сертифікатів.

Цього разу майстри з Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу  показали і розповіли про правила сервірування столу на сніданок, обід  і вечерю, навчили школярів правильно використовувати прибори та складати серветки відповідно до події, яку  організовують.

Дякуємо фермерському ринку «Шувар» за цілий рік плідної і цікавої співпраці! Впевнені, що набуті вміння і знання будуть використані школярами у повсякденному житті, а дехто вже визначився зі своїм професійним майбутнім, обравши одну з тих професій і рід діяльності, про які розповідали  учасникам  проекту. Гарних літніх вражень усім!

Методист В. Частный секс это секрет каждой пары, в который никто лезть не должен, но далеко не каждая хочет делать это настолько секретным! Страстные женушки и озабоченные мужья ебутся на камеру как сами хотят и частное русское порно видео становится допступно всем желающим, готовым, конечно же, как следует подрочить в процессе! У нас есть в HD домашний минет, секс раком, в миссионерской на кровати и анальная ебля со стонами и криками!. Олійник

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.