Відбулося тренінгове заняття №5 «Як змоделювати урок у програмі Moza Book?»
Задля легкого використання е-технологій у навчально-виховному процесі, залучення їх подальшого впровадження до кожної школи міста та підвищення комп’ютерної грамотності вчителів Навчально-методичний центр освіти м. Львова запровадило освітній проект «Е-освіта».
У рамках проекту 07.02.2019 відбулося тренінгове заняття №5 «Як змоделювати урок у програмі Moza Book?». На відкритому тренінгу для вчителів хімії м. Львова методисти Г. Кебас та Н. Левицька наглядно продемонстрували всі можливості моделювання у програмі. Як зробити електронний підручник інтерактивним? Як оживити презентацію та зробити урок хімії ще цікавішим? На цьому занятті учителі поглибили знання у вивченні можливостей мультиборду та способами його застосування на уроках хімії.