Відбувся коворкінг «Сучасні підходи до підготовки і проведення уроку географії та економіки з  використанням інтерактивних панелей (мультибордів)»

23 січня учителі географії та економіки  взяли участь у коворкінгу, який проходив на базі СЗШ № 97 м. Львова. Інтерактивна панель – це жива взаємодія вчителя і учнів, управління процесом обміну інформацією між ними.

Учасників заходу привітав директор школи, Крупник П.М,, зазначивши, що використання інтерактивної дошки на уроках є однією з вимог сучасного освітнього процесу в умовах інформаційного суспільства.

Стеців І. Р., вчитель географії СЗШ № 97, поділилась із колегами власним досвідом щодо використання електронних підручників на базі програми mozaBook. Педагог переконана, що використання панелі на уроці значно збільшить ефективність навчання учнів у школі.

Гнатишин О.М, методист НМЦО ознайомила присутніх із можливістю програми mozaBook. Інтерактивний зміст програми, вбудовані ілюстрації, 3D- моделі, відео, дозволяють вчителю донести навчальний матеріал більш цікаво та доступно.

Наконечна Г.М., заст. директора НВК «Школа-садок «Софія», продемонструвала можливості мультиборда на уроках економіки та фінансової грамотності, а саме, побудову графіків, діаграм, швидкий доступ до інтернет-ресурсів. «Інноваційне освітнє середовище – вимога часу»,- зазначила доповідач.

Під час роботи коворкінгу крім комфортного місця для навчання і розвитку, педагоги мали можливість поспілкуватися, обмінятися власним досвідом і навіть перепочити..

Захід пройшов у творчій  і дружній атмосфері.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.