Тренінг за проектом «Ековиховання.  Сортування відходів. Сталий розвиток»

24, 30  і 31 січня  учителі географії, котрі викладають у 6-х класах взяли участь у тренінгу «Ековиховання.  Сортування відходів. Сталий розвиток».

Тренінг пройшов під гаслом: «Мислити глобально, діяти локально».

Мета заходу:  виховувати дбайливе ставлення до навколишнього середовища, привернути увагу учнів до побутових відходів; виявити джерела екологічних проблем, як наслідок неадекватних дій людей.

Реалізація проекту пов’язана з навчальним предметом, географія.  На уроках географії учителі донесуть до учнів інформацію про те, що відходи природним шляхом розкладаються дуже багато років, забруднюючи довкілля. Але  сміття може мати «друге життя», тобто його можна переробляти і робити корисні речі. Сьогодні важливо змінити поведінку молоді, розвивати культуру поводження з відходами, оскільки звичка сортувати сміття, на жаль, ще не встигла прижитися у нашому місті. Адже, лише навчившись сортувати сміття, львів’яни зможуть розв’язати цю проблему.

Сьогодні завдання школи – допомогти дітям отримати крисну звичку, сортувати сміття і здавати його на переробку. У школах міста будуть  встановлені спеціальні контейнери для збору макулатури, пластику, скла, відпрацьованих батарейок. Учні звикатимуть сортувати в школі і продовжуватимуть це робити вдома. Якщо ж робитимуть це впродовж кількох місяців, то сформується корисна звичка, сортувати цінні вторинні ресурси, яка залишиться на все життя.

Успішність проекту по роздільному збору відходів залежить, в першу чергу, від  розуміння молодих львів’ян, що кожен повинен сортувати сміття у себе вдома сьогодні, тоді довкілля буде чисте завтра.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.