Відбувся тренінг «Робота з топографічною картою»

15 травня 2019 р. в рамках співпраці Навчально-методичного центру освіти м.Львова та ДНВ «Картографія» (м.Київ), відповідно до плану роботи НМЦО, відбувся тренінг «Робота з топографічною картою». Учителі географії загальноосвітніх навчальних закладів зібрались у приміщенні СЗШ № 3 Львова з метою підвищення професійної майстерності, наукового підходу у викладанні предмету та обміну досвідом

Тренінг провів Остроух Віталій Іванович, кандидат географічних наук, доцент кафедри геодезії та картографії Київського національного університету імені Тараса Шевченка, завідувач редакції навчальної тематики ДНВП «Картографія».

Під час тренінгу учасники відпрацьовували навички роботи з топографічною картою, працювали з навчальним електронним посібником «Топографічна карта»,  ДНВП «Картографія». Посібник містить багато карт з анімаціями, таблиць та умовних знаків, що сприяє формуванню просторових уявлень школярів та  розвиває навички  картографічної грамотності.

У ході тренінгу педагоги мали змогу проаналізувати свою роботу, поділитися досвідом, визначити коло питань для подальшого опрацювання. Позитивний настрій та дружня атмосфера сприяла плідному діалогу.

Учителі зазначили, що знання, навички та вміння читати топографічну карту є необхідні молодим людям як для використання в життєвих ситуаціях, так і  майбутнім захисникам Вітчизни. Адже за стандартами НАТО, вміння   користуватись топографічною картою військовослужбовцями знижує втрати  на 17%.

Учасникам тренінгу була представлена виставка новинок продукції ДНВП «Картографія».

Учителі щиро вдячні  п.Віталію Остроуху за  професійне та якісне проведення заходу.

За результатами роботи у тренінгу з професійного росту педагоги отримали сертифікати. Сподіваємось, що такі проекти стануть сходинкою на шляху до вершин професійної майстерності освітян.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.