Відбувся тренінг за проектом «Ековиховання.  Сортування відходів. Сталий розвиток»

Щосекунди наша планета засмічується відходами, які мають різний термін розкладу. Наприклад,  пакет з поліетилену розкладається від 10 до 20 років, вироби з нейлону  – 30–40 років, консервна бляшанка – близько 500 років, а стандартна скляна пляшка розкладеться лише через 1000 років. Щоб якось припинити процес накопичення відходів та засмічення  планети, необхідно навчитись правильно сортувати відходи.

20 квітня учителі географії та природознавства  взяли участь у заключному  тренінгу за проектом «Ековиховання.  Сортування відходів. Сталий розвиток».

Мета заходу:  виховувати дбайливе ставлення до навколишнього середовища, привернути увагу учнів до побутових відходів; виявити джерела екологічних проблем, як наслідок неадекватних дій людей.

Завдяки цьому проекту учителі дадуть дітям практичні навички правильного поводження із сміттям, донесуть школярам важливість правильного сортування відходів та  відчуття власної відповідальності за світ, у якому вони живуть.

Реалізація проекту  це,  насамперед, просвітницька кампанія щодо впровадження системи роздільного збору відходів вже і зараз.

Під час роботи заходу, учителі працювали у групах, виконували інтерактивні вправи, дискутували, обмінювались досвідом.

Учасники тренінгу зазначили, що школярі будуть сортувати сміття, якщо створити відповідні умови, тоді у них сформується корисна звичка яка залишиться на все життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.