Вітаємо переможців інтернет-олімпіади IT Challenge

Вже шостий рік поспіль управління освіти Львівської міської ради,  Навчально-методичний центр освіти м. Львова, Львівський ІТ Кластер та НУ «Львівська політехніка» проводять олімпіаду для школярів IT Challenge. Учні 7-11 класів львівських шкіл та шкіл області мали можливість брати участь в олімпіаді та проявити свої здібності в сфері  інформаційних технологій. Олімпіада проходила у ІІІ етапи. 22 травня 2019 року   відбулось нагородження переможців.

Головна мета цієї олімпіади  — виявити обдарованих дітей, а також сприяти розвитку їхніх творчих здібностей, підвищувати їхню зацікавленість до поглибленого вивчення предметів. Цього року переможцем інтернет-олімпіади з інформаційних технологій став Олександр Оглашенний, учень 11 класу СЗШ №9.
IT Challenge – це олімпіада з ІТ для школярів, де кожен учень має змогу поборотися за цінні призи від львівських ІТ-компаній. Третій та останній етап конкурсу – захист власних проектів, які учні готували впродовж місяця. Цього року у третьому етапі позмагались 11 команд, кожна з яких працювала над своїм додатком, web-платформою чи хардверним продуктом.

Переможець конкурсу працював над розробкою програмованого домашнього маніпулятора у вигляді роботизованої руки. Як зазначає Олександр, його проект – це “спроба впровадження сучасних технологій у повсякденне життя звичайних людей, метою якої є спонукати дітей навчатись програмуванню у доволі цікавий і креативний спосіб”. Хлопець розповідає, що звернув увагу на ріст популярності робототехніки, але серед роботизованих пристроїв немає достатньої кількості продуктів, які можна було б використовувати в побуті.

Олександр отримав 10 000 грн від Львівського ІТ Кластеру  на подальшу роботу над своїм проектом. А середня загальноосвітня школа №9 м. Львова, в якій навчається переможець,  отримає від ІТ Кластеру комп’ютерний клас. Усі фіналісти отримали подарунки від міста, а це: планшети, смарт-годинники, навушники і павербанки, сертифікати,ІТ компаній, учасників Львівського ІТ Кластеру, а троє учасників, які показали найкращий результат, отримали сертифікати на навчання від LITS. Дякуємо компаніям, які долучились: GlobalLogicN-iXData Art,SoftServePerfectialSombraLITS.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.