Вітаємо переможців V інтернет-олімпіади «ІТ Challenge» з інформаційних технологій

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради спільно з Навчально-методичним центром освіти м. Львова п’ятий рік поспіль проводить міські учнівські інтернет-олімпіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Львова за сприяння Національного університету «Львівська політехніка».
Головна мета — виявити обдарованих дітей, а також сприяти розвитку їхніх творчих здібностей, підвищувати їхню зацікавленість до поглибленого вивчення предметів. Цього року переможцем інтернет-олімпіади з інформаційних технологій став Юрій Калічун, учень 11 класу НВК “Школа І ступеня- гімназія”. «Для фіналу олімпіади, я розробив навчальну гру GeoBook для вивчення географії. Я робив проект з думкою про те, що він має зацікавити школярів і викликати в них бажання грати заново. Гра складається з двох рівнів: перший – це вікторина на знання прапорів світу Flag Guess, другий – це гра Countries, схожа на всім відому гру “Міста”, за винятком того, що ви називаєте країни і проти вас грає комп’ютер. Після проходження кожного рівня, гравець бачить свій результат, який, звісно, можна покращити», – розповідає переможець олімпіади Юрій Калічун.
Переможець отримав 10 тис грн на навчання та новий комп’ютерний клас для школи від ІТ Кластеру. Окрім того, учня нагороджено сертифікатами на навчання у Logos IT-Academy, стажування в компанії Вікно в Лондон, знижка на навчання в Lviv IT School (LITS).
Переможців привітав міський голова Львова Андрій Садовий. Також мер додав, що з бюджету міста для школи, в якій навчається переможець Юрій Калічун, буде закуплено ще один новий мультиборд.
Усі учасники переможці V інтернет-олімпіади «ІТ Challenge» з інформаційних технологій отримали від міста накопичувачі пам’яті, павербанки. Трьох учнів, які отримали найбільшу кількість балів, нагородили сертифікатами на навчання в LITS та Logos IT Academy.
Фіналісти отримали подарунки від ІТ компаній, учасників Львівського ІТ Кластеру.
Дякуємо компаніям, які долучились: LohikaN-iXGlobal LogicData Art,PlVisionSoftServePerfectialConscensiaSombraLITSLogos IT Academy, компанія Prestigio.
Список цьогорічних переможців:
Гран-прі та цінний приз ІТ компаній вручено переможцю III етапу V міської учнівської інтернет-олімпіади з інформаційних технологій «ITChallenge»:
Калічун Юрій, учень 11 класу Львівського навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня — гімназія;
Нагороджено Сертифікатом та цінними призами ІТ компаній III етапу V міської учнівської інтернет-олімпіади з інформаційних технологій «ITChallenge»:
Легкий Микола, учень 11 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 47 м. Львова;
Білик Максим, учень 10 класу Навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія «Сихівська»;
Ядельський Артем, учень 9 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при ЛНУ імені І. Франка;
Вей Богдан, учень 10 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при ЛНУ імені І. Франка;
Маслюх Михайло, учень 10 класу Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 81 ім. П. Сагайдачного з поглибленим вивченням англійської мови;
Оглашенний Олександр, учень 9 класу середньої загальноосвітньої школи № 9 м. Львова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.