Завершено перший етап реалізації проекту «Навігатор до фінансової свободи»

Нагадуємо, що цей проект має на меті навчити школярів ефективніше керувати власними фінансами, покращувати грошовий добробут своєї родини, щоб в майбутньому стати успішними та фінансово-незалежними.

Сподіваємося, що заняття, які провели вчителі разом із партнерами проекту – фінансовими консультантами компанії ОVB, сприятимуть підвищенню в учнів обізнаності та відповідальності у фінансовій сфері.

Кожен погодиться, що ці знання і уміння є дуже важливою складовою для побудови міцної бази орієнтування у сучасному світі фінансових інструментів, для розвитку компетентностей обізнаного користувача фінансовими продуктами та захисту від будь-яких грошових ризиків.

Учні 24 навчальних закладів міста протягом 9 занять мали можливість опанувати основами фінансових знань, зустрітися з консультантами та банківськими працівниками. Тепер на учасників проекту чекають підсумкові випробування: написання контрольної роботи, виконання творчого завдання, квест та суперфінал. Варто докласти зусиль, адже переможець суперфіналу влітку зможе відвідати Чехію.

Бажаємо перемог!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.