«Art Lingua»: «Євгенія Габчинська. Мій ангелик»

Ще одним етапом в ході реалізації проекту «Art Lingua» стало проведення 11 лютого 2016 року на базі Львівської правничої гімназії майстер-класу «Євгенія Габчинська. Мій ангелик», який провели вчителі англійської мови Петричка Ірина Юріївна (ССЗШ № 57) та Добрянська Мирослава Богданівна (ЛПГ) з учнями І-го гімназійного класу.

Під час проведення майстер-класу до роботи долучалися і присутні вчителі англійської мови Шевченківського району.

Вчителі Петричка І.Ю. та Добрянська М.Б. вдало підібрали матеріал про творчість української художниці з Харкова Євгенії Габчинської, враховуючи вікові особливості та рівень навченості учнів. Учні мали нагоду і прослухати, і прочитати матеріал про творчий шлях художниці, яка створює дивовижні картини ангелят.Учні також обговорювали почуття, які відображені на обличчях ангелів.

Опісля, усі учасники могли намалювати свого ангелика, відображаючи певну емоцію, і описали її.

Загальна атмосфера була надзвичайно позитивною. Естетично-оформлене класне приміщення, приємна музика, по-дитячому щасливі обличчя ангелят – усе разом додавало оптимізму і впевненості у доцільності проведення таких уроків з дітьми, тому методист НМЦО м. Львова С. Матис ще раз наголосила на необхідності створення мотивації для вивчення англійської мови. Власне, такий урок назавжди запам’ятається учням. Але окрім розвивальної, вчителі досягнули і навчальної мети: учні представляли прослухане, складали діалоги, відповідали на запитання, описували малюнки, співали та представляли свої проектні роботи.

Після закінчення заходу заступник директора ЛПГ Г.Ткаченко високо оцінила роботу вчителів, а всі присутні (діти та вчителі) подякували за чудову нагоду навчитися і відпочити душевно.

Надіємося, що інші вчителі також долучаться до проекту «Art Lingua» і проведуть схожі уроки у своїх навчальних закладах.

С. Матис, методист НМЦО м. Львова

Презентація тут

Матеріали тут

Eugenia Gapchinska, Kiev

/Files/images/2015-2016/anglyska/габч (1).jpg /Files/images/2015-2016/anglyska/габч.jpg

 /Files/images/2015-2016/anglyska/габч (5).jpg  /Files/images/2015-2016/anglyska/габч (4).jpg

 /Files/images/2015-2016/anglyska/габч (3).jpg  /Files/images/2015-2016/anglyska/габч (2).jpg


Пропонуємо до уваги вчителів англійської мови матеріал для проведення уроків на тему «Петриківський розпис», укладений за ініціативи та сприяння методиста НМЦО м. Львова С.Матис вчителем англійської мови Запотоцькою Марією Іванівною у ході реалізації проекту «Art Lingua»:

1.План-конспект уроку.

2.Текст для читання «Petrykivkadecorativepaintingasaphenomenon» та вправи на розвиток навиків читання.

3.Текст для читання«Petrykivka decorative painting as a phenomenon of the Ukrainian ornamental folk art»

4.Список нового нових лексичних одиниць.

5.Список прикметників для опису почуттів.

6.Список посилань.

7.Серія відеоматеріалів.

Матеріали тут


Освітньо-мистецький проект «ArtLingua» м. Львова

Протягом 2015-2016р. у Львові реалізовується освітньо-мистецький проект «ArtLingua», до реалізації якого долучилися вчителі англійської мови, образотворчого мистецтва і трудового навчання.

Основною метою цього проекту є поєднати вивчення англійської мови з прикладним та образотворчим мистецтвом.

Основним завданням цього проекту є:

· професійний розвиток молодих педагогів,

· укладання методично-дидактичного посібника «Українське мистецтво для світу» англійською мовою,

· поширення інформації про творчість українських митців через вивчення англійської мови.

Протягом І-го семестру відбулося 2 засідання творчої групи, одне з яких на базі Львівського художнього ліцею. Директор ліцею п. Оксана Малик провела екскурсію, у ході якої гостям запропоновано відвідати виставку ляльок-мотанок, автором яких є вона сама.

Під час майстер-класу, який організували 09.11.2015 р. вчитель англійської мови Запотоцька Марія Іванівна та заступник директора,викладач живопису Палій Олена Михайлівна, учителям запропоновано опрацювати дидактичний матеріал на тему «Петриківський розпис», переглянути відеоматеріал та обговорити значущість творчості Марії Приймаченко у світовому вимірі. Опісля вчителі мали змогу розмалювати новорічну іграшку, виготовлену з тіста, петриківським розписом.

Під час роботи, вчителі ділилися враженнями, описували свої почуття та емоції та отримали великий позитив від виконаної роботи.

Наступним етапом проекту є проведення таких майстер-класів вчителями англійської мови у своїх школах.

Львівський художній ліцей запрошує усіх охочих взяти участь в інтегрованих майстер-класах і вивчати англійську мову у поєднані з образотворчим та декоративно-прикладним мистецтвом.

Методист НМЦО м. Львова С.Матис

/Files/images/2015-2016/anglyska/IMG_20151109_163244.jpg /Files/images/2015-2016/anglyska/IMG_20151109_145948.jpg/Files/images/2015-2016/anglyska/IMG_20151109_151734.jpg /Files/images/2015-2016/anglyska/IMG_20151109_155501.jpg

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.