«Академія шкільного психолога»

Сучасне суспільство толерантне та відкрите. Таким воно намагається бути і до особливих дітей, котрим потрібна не лише наша увага, а й допомога в подоланні інтелектуальних, емоційно-вольових та поведінкових труднощів.

Щоб озброїти практичних психологів шкіл та дошкільних установ фаховими інструментами для роботи з дітьми з ООП, Навчально-методичний центр освіти м. Львова спільно з Інститутом психічного здоров’я УКУ,  Українським інститутом когнітивно-поведінкової терапії та центром здоров’я та розвитку «Коло сім’ї» цьогоріч розпочали проект «Академія шкільного психолога».

Вже з початку року відбулося три зустрічі, на яких мова йшла про особливості роботи та сучасні підходи у лікуванні дітей з гіперактивним розладом. Щоб вирішити це питання, до обговорення долучилися провідні психотерапевти, психіатри та психологи Львова. Разом «Академія» прагне не просто допомогти дітям ввійти в суспільство з меншими перешкодами в спілкуванні, а й налагодити постійну взаємодопомогу між психологами міста в роботі з складними випадками.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.