12 лютого 2018 року стартував проект “EXIT-tour” в СЗШ № 90 Сихівського району м. Львова.

Старшокласники навчального закладу в цікавій та динамічній формі навчалися мистецтву самопізнання та протидії конфліктам, як запобігти булінгу та інтернет-залежності, мандрували світом не виходячи зі школи, а також отримали шквал емоцій від живого звуку музичного гурту “Amongst Wolves” з Великобританії.


7 лютого 2018 року для 30 вчителів 4 шкіл-учасників Міжнародної превентивної програми “EXIT-tour” організатори провели відкриту лекцію “Булінг! Як працює мозок підлітка”.

На лекції Кейті розповіла загалом про Програму та про деякі моменти перебування організаторів та волонтерів проекту у 1, 69, 90 та 98 школах. А Бен – провів цікаву та динамічну лекцію, щоб познайомити учителів з роботою мозку підлітка і навчив що з цим можна зробити. Думаю діти будуть у захопленні, коли дізнаються, що їхній мозок як Ferrari чи lamborghini!

Дякуємо співорганізатору програми та голові Благодійного просвітницької організації “Епоха 2.2” п. Святославу за гарний емоційний переклад. Крісті – тренерці проекту та Лі – організатору музичної частини проекту за підтримку на лекції.


31 січня 2018 року в НМЦО відбулася організаційна нарада для координаторів програми “EXIT-tour” у Сихівському районі м.Львова.

Відповідальні педагоги чотирьох навчальних закладів: СЗШ №1, СЗШ №69 СЗШ №90 та СЗШ №98 отримали вичерпну інформацію про організацію денного перебування програми “EXIT-tour” у їх навчальних закладах з 12 до 15 лютого 2018 року.

Лекції про булінг читатимуть представники з Католицького університету. Про мозок підлітка та про типи особистостей розкажуть нашим підліткам тренери зі США. Цього разу також маємо новий гурт AmongstWolves (Великобританія). Гурт складається з 4 учасників : Kariss (вокал, бас гітара), Clarissa (гітара, клавіші), Mark (гітара, вокал), Andy (барабани). Гурт грає у стилі рок, альтернативний рок та поп-панк.


14 листопада 2017 року програма «Екзит-тур» продовжує проведення інтерактивних заходів в СЗШ № 3 м. Львова.

На лекціях у цікавій та доступній формі розглядаються важливі питання для учнів підліткового віку.

Лекція «Булінг у школах» допомагає учням зрозуміти як може виглядати залякування чи цькування у школах на життєвих прикладах та як вони повинні реагувати на такі ситуації.

Лекція «Хто я? Класифікація типу особистості та стилі вирішення конфліктів» дає розуміння учням, до якого типу особистості вони належать і як це впливає на їх взаємодію з іншими людьми, а також як і коли вирішувати конфлікти.

Лекція «Мозок підлітка: як це працює?» розповідає старшокласникам про сильні та слабкі сторони їх мозку на даному етапі розвитку, а також про те, як максимально використовувати свій потенціал.

/Files/images/2017-2018/pedagogi-organzatori/екз_1.jpg /Files/images/2017-2018/pedagogi-organzatori/екз_2.jpg

/Files/images/2017-2018/pedagogi-organzatori/екз_3.jpg /Files/images/2017-2018/pedagogi-organzatori/екз_4.jpg


Міжнародний освітній проект “Exit Tour” продовжує роботу в навчальних закладах Львова. Цього разу пощастило старшокласникам Галицького району.

13 листопада 2017 року – превентивні заходи проходять в СЗШ №62. Надихає і заряджає енергією музична група “Faith Child” та ді-джеї Faith Child та Junior.

На інтерактивних лекціях превентивного спрямування учні мають можливість поспілкуватися з носіями англійської мови: Беном та Крісті Уільямс, Кейті Хьюмеріен, Джуліаною Лоу, Крісті Оуен та перейняти цінності здорового способу життя. У спортивному залі – мандрівка картою світу з виконанням спеціальних завдань у кожній з вибраних учнями країн.

Наступними учасниками проекту “Exit Tour” будуть учні СЗШ № 3 – 14 листопада, СЗШ № 9 – 15 листопада та НВК “Школа-гімназія «Галицька» – 16 листопада 2017 року.


Впродовж квітня 2017 року в львівських школах СЗШ № 66, НВК ім. В. Симоненка, ССЗШ № 46 відбулася міжнародна просвітницька програма для учнівської молоді «EXIT tour».

У трьох навчальних закладах Франківського району продовжила роботу міжнародна програма “EXIT tour” для учнівської молоді. Приємно було знову зустрітися з лекторами, волонтерами та організаторами проекту з просвітницької благодійної організації “Епоха 2.2”, послухати превентивні та розвиваючі лекції Бена і Крісті з Чікаго, штат Іллінойс та спостерігати енергій/Files/images/2016-2017/pedagogi-organzatori/Нова_папка2.jpgні виступи гурту “Crossfya” з Лондону. Багато потужної музики, світлини на згадку, неформальне спілкування з носіями англійської та інтерактивні заняття надовго запам’ятаються учням цих шкіл.

Організатором програми для молоді є Просвітницька благодійна організація «Епоха 2.2», яка є партнером Міжнародної організаціїJosiahVenture, що працює з молоддю у 13 країнах центральної та східної Європи.

Програма “EXIT tour” із заключним візитом в школі № 78.

16 лютого 2017 року школу № 78 м. Львова відвідала Просвітницька благодійна організація “Епоха 2.2” з Міжнародною програмою “EXIT tour”. Це остання у цьому лютневому проекті школа, яка отримала цікаві лекції, креативні заняття та незабутній концерт від гурту”Faith Child”.

Цікаво переглянути кількість задіяних учасників у програмі протягом цього проекту:

Школа 99концерт 450 учнів (5-11 класи)програма 185 учнів (8-9 класи)
Гімназія Престижконцерт 118 учнів (8 класи)програма 118 учнів (8 класи)
Школа 54концерт 250 учнів (8-11 класи)програма 200 учнів ( 8-10 класи)
Школа 78
концерт 200 учнів (5-11 класи)
програма 110 учнів ( 7-10 класи)/Files/images/2016-2017/ekonomka/7.jpg

Висловлюємо щиру вдячність організаторам, лекторамта волонтерам за організацію просвітницької програми для львівських школярів.

/Files/images/2016-2017/ekonomka/1.jpg/Files/images/2016-2017/ekonomka/2.jpg

/Files/images/2016-2017/ekonomka/5.jpg/Files/images/2016-2017/ekonomka/6.jpg

Програма “Exit tour” – в 54-ій школі м. Львова

15 лютого 2017 року Програма Exit tour” побувала в 54 школі. Ще з початку зустрічі стало зрозуміло, що день буде особливим, оскільки всі учні – були одягнені у вишиванки з нагоди свята Стрітення, а у повітрі вже відчувався швидкий прихід весна.

Зустріч учасників відбулася у вигляді “коридору слави”: це коли організатори вишикувались у дві колони і зустрічали всіх, хто заходив до актової зали зранку – гучними оплесками. Під час концерту до 8 – 10 класів приєдналися ще й семикласники (не кожного ж дня така подія відбувається у школі). Було шумно і весело.

Після ранкового драйву настав час навчатися. На лекції Святослава Гарваса учні слухали про проблеми та наслідки від комп’ютерної залежності і зізнавалися, що надто довго проводять час біля комп’ютера. На лекції Бена Вільямса слухали про шкільний та кібер булінг у прикладах та фактах і вирішували як з ним необхідно боротися. На лекції Крісті Вільямс вчилися формувати свій характер, в залежності від типів поведінки та дізнались як можна покращити стосунки із батьками та вчителями. На завершення у інтерактивній “Пізнавальній мандрівці” – подорожували по різних країнах світу.

/Files/images/2016-2017/pedagogi-organzatori2/1.jpg/Files/images/2016-2017/pedagogi-organzatori2/2.jpg

/Files/images/2016-2017/pedagogi-organzatori2/3.jpg/Files/images/2016-2017/pedagogi-organzatori2/4.jpg

/Files/images/2016-2017/pedagogi-organzatori2/5.jpg/Files/images/2016-2017/pedagogi-organzatori2/6.jpg

“Exit tour” – у гімназії “Престиж”

14 лютого 2017 року Програма “Exit tour” побувала у гімназії “Престиж”. Це другий навчальний заклад Львова, який погодився для своїх учнів влаштувати справжнє свято. Випадково це чи ні, але день Валентина, який люблять відзначати старшокласники став незабутнім і повним нових вражень.

Забагато музичного супроводу для превентивних лекцій не буває. А лекції впродовж години – кожна, проходили на одному подиху. Варто зазначити, що лектори Бен та Крісті Вільямс є американцями, тож учні мали нагоду слухати та спілкуватися з носіями англійської мови.

/Files/images/2016-2017/pedagogi-organzatori/16.jpg/Files/images/2016-2017/pedagogi-organzatori/17.jpg

/Files/images/2016-2017/pedagogi-organzatori/18.jpg/Files/images/2016-2017/pedagogi-organzatori/19.jpg

/Files/images/2016-2017/pedagogi-organzatori/20.jpg/Files/images/2016-2017/pedagogi-organzatori/21.jpg

У школах Львова стартувала міжнародна Програма “Exit Tour”

Міжнародна просвітницька Програма для молоді «EXIT tour» стартувала у Львівських школах! Метою проведення цієї програми є навчання, розвиток та надання допомоги талановитій творчій молоді у підвищенні рівня моралі, культури, освіти та духовності. Програма включає лекції та інтерактивні тренінги превентивного напрямку для дітей та молоді загальноосвітніх шкіл; обмін досвідом, культурними особливостями та цінностями європейських країн (зокрема Великобританії, Словаччини, Польщі, Естонії, Чехії та Ірландії); підвищення рівня володіння іноземними мовами через безпосереднє спілкування з носіями мови.

У енергетичному заряді тренерів та професійності організаторів мали можливість переконатися вже дві школи. У понеділок Програма «EXIT tour» побувала у 99 школі, де відбулося урочисте відкриття, потужна концертна програма та чотири заплановані лекції, які насправді важко назвати лекціями у нашому звиклому розумінні. Це швидше були динамічні, інформативні, різнопланові заходи із зворотнім зв’язком від учнів та вчителів. Велика вдячність адміністрації 99 школи за якісну організацію такого масового заходу.

Другим навчальним закладом Львова, який приймав участь у програмі «EXIT tour» і перейняв естафету сьогодні, стала гімназія “Престиж”. Потужні та незабутні враження учасникам програми гарантовано.

Варто зазначити, що гурт Faith Child, який виступав для учасників проекту є найкращим гуртом з Лондону за версією МОВО, а тренери з України, Чехії та США.

Наступні зустрічі заплановані у середу в 54-ій та у четвер в 78 школі. Готуйтеся до шквалу позитивних емоцій – вони вже поряд!

Світлини із заходу у 99 школі надано організатором програми Просвітницькою благодійною організацією «Епоха 2.2».

/Files/images/2016-2017/pedagogi-organzatori/1.jpg/Files/images/2016-2017/pedagogi-organzatori/2.jpg

/Files/images/2016-2017/pedagogi-organzatori/3.jpg/Files/images/2016-2017/pedagogi-organzatori/5.jpg

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.