Інноваційні зміни у новій навчальній програмі предмета «Захист Вітчизни»

 7 лютого 2018 року в актовій залі Класичної гімназії відбувся навчальний семінар «Інноваційні зміни у новій навчальній програмі предмета «Захист Вітчизни» для вчителів предмета «Захист Вітчизни» ЗНЗ м. Львова. Захід проходив у рамках проекту «Освітянська фортеця» (інноваційні підходи до викладання предмета), організований Навчально-методичним центром освіти м. /Files/images/2017-2018/zahist/6.jpgЛьвова спільно з учителем Класичної гімназії Сергієм Хараху, співавтором нової навчальної програми предмета «Захист Вітчизни».
З вітальним словом до присутніх звернувся Юрій Джала, директор Класичної гімназії при ЛНУ імені Івана Франка.
Методист НМЦО Борис Шарун ознайомив вчителів з особливостями програми, яка запроваджуватиметься у 2018-2019 н.р. Б. Шарун зазначив, що після завершення серії навчальних семінарів учителі отримають сертифікати.
Учителі предмета «Захист Вітчизни» Сергій Хараху та Ігор Дзюба презентували «Методичні матеріали та рекомендації щодо проведення інноваційних уроків» (автори С. Хараху, В. Павлов, І. Дзюба, Є. Саганчі). Управління освіти департаменту гуманітарної політки Львівської міської ради закупило посібники в рамках Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді 2017-2020 р.р. Анкети та методичні посібники отримали всі учасники семінару.
Учитель предмета «Захист Вітчизни» Сергій Хараху акцентував увагу на висвітленні питання «Національна безпека України» та провів тренінг для вчителів.
Дякуємо усім учасникам заходу!

/Files/images/2017-2018/zahist/1.JPG /Files/images/2017-2018/zahist/2.JPG

/Files/images/2017-2018/zahist/4.JPG /Files/images/2017-2018/zahist/5.JPG

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.